- Komerční sdělení-zpravy

Nejsexy plavkové trendy z pláží na Miami

- Reklama -magazin

Město slunce a pláži předvedlo nejnovější trendy v plavkové módě.

Během miamského týdne plavkové módy předvedli američtí návrháři plavky, doplňky a plážové oblečení, které má určovat směřování letošního plážového stylu.

Možná si při pomyšlení na pláže v Miami představíte maličké bikiny, které zakrývají jen to nejnutnější.

Čtěte také:

Hezké jaro na zahrádce začíná už na podzim

Ale designéři si tentokrát dali se svými návrhy práci a vytvořili kousky, které nejsou vhodné jen pro mladé štíhlé dívky, ale i zralé ženy.

Převážnou většinu plavek tvořily jednodílné kousky jednoduchého střihu, které zvýrazňují ženskou postavu.

Rafinované vrstvení, výstřihy tam, kde byste to normálně nečekali, nahá záda či střih, který zdůraznil boky a dobře padnoucí spodní část plavek, která prodlužuje nohy a lichotí i hýždí.

Druhým typem letos velmi oblíbených plavek jsou plavky ve sportovním stylu. Jednoduchý spodní díl s nízkým pasem a podprsenka, která sedí pevně na svém místě jsou ideální volbou pro každou ženu.

I na Slovensko se už dostal trend sportovních podprsenek, které nemají tradiční výstřih, ale spíše zakrývají dekolt. Oblíbené jsou také plavky s podprsenkou v „bardotkovském“ stylu.

Kolekce věnované mladým dívkám a ženám s dokonalou postavou vsadily na klasické vrchní díly ve tvaru trojúhelníku s kalhotkami s vázáním na provázek nebo efektem „rozstříhané“ látky.

A abyste na pláži zářili, jednobarevné plavky nechte doma, hrajte si se vzory a barvami.

- Reklama -magazin
- Reklama -magazin

Redakce doporučuje

Články autora