- Komerční sdělení-zpravy

Jak se obléct na zahradní párty

- Reklama -magazin

V prostředí zeleně vyniknou pestré barvy, poradíme vám, jak je zkombinovat pěti způsoby.

Příjemně teplé počasí motivuje stěhovat se ven do lesů či zahrad a trávit zde čas s rodinou a přáteli. Oblíbeným způsobem, jak využít zahradu je grilovačka a zahradní párty.

I na tu je však třeba se obléct přiměřeně. Základem je pohodlí, ale i přitažlivost, s níž byste se neměli loučit za žádných okolností.

Čtěte také:

Zavěšená zahrádka

Květy, vzory a lehké materiály
Květinové vzory jsou ideálním doplňkem do zelené zahrady. Populárním trendem letošního roku jsou zejména na kalhotách. Stejně příjemnými jsou pastelové barvy na šatech nebo lehkých topech.

Zahradní párty většinou probíhají v příjemném počasí pod sluncem, takže upřednostněte pohodlné a lehké materiály, padavé sukně a halenky.

Na nohy je nejideálnější obout si boty na nízkém podpatku, respektive s plochou podešví. Pokud jde o párty, která je luxusnější, dovolit si můžete i vyšší podpatky, jen si dejte pozor na travnaté plochy.

Vítány jsou jemné doplňky v podobě šátku, klobouku, slunečních brýlí a ležérních náramků. Sestavili jsme pro vás několik tipů, jak se obléknout, ať už máte rádi kalhoty, sukně nebo šaty.

  1. Pohodlné
  2. Mladistvé
  3. Hippies
  4. Něžné
  5. Odvážné
- Reklama -magazin
- Reklama -magazin

Redakce doporučuje

Články autora