- Komerční sdělení-zpravy

Pět způsobů, jak vdechnout obyčejnému bílému tričku nový život

- Reklama -magazin

I taková minimalistická věc jako je bílé bavlněné triko dokáže rozbouřit módní vody během letošního léta.

Nebudeme se pravděpodobně mýlit, budeme-li tvrdit, že každá z nás má ve svém šatníku alespoň jedno klasické bílé tričko.

Možná si řeknete, že ho nerady nosíte, protože vás nudí. Ale jeho potenciál není třeba předem odsuzovat. Dokáže být efektním prvkem vašeho outfitu a hodí se snad ke všemu. Ukážeme vám, jak jej oživit správnými kombinacemi.

Čtěte také:

Vybudujte si vyvýšený záhon

Bílé tričko a denimové šortky
V horkách je důležité pohodlí. Pokud si už kupujete triko, dbejte na kvalitu materiálu a vybírejte stoprocentní bavlnu.

Bílomodrou klasiku můžete oživit například červenými nebo žlutými sandálky, pantoflemi nebo espadrilkami a kabelkou s větším objemem.

Bílé tričko a bílé džíny
Toto je přímo celebritní styl vhodný pro cestu na dovolenou, do letadla nebo na kávu do města. Bílá barva je v horku k našemu pocitu komfortu shovívavější a efektivně odráží sluneční paprsky.

Tuto bílou dvojici kombinujte s jednoduchými koženými pantoflemi, slunečními brýlemi ve stylu aviator a chytrou malou kabelkou v zemitých barvách.

Bílé tričko, denimová sukně a hravý klobouk
Tento styl sedí ženám každého věku. Sukně s knoflíky v přední části jsme už mohli vidět i na podzim, ale v denimové verzi se objevují i ​​během letošního léta.

Před sluncem se chraňte slaměným kloboukem. Můžete zvolit pružnější klobouk s větším okrajem nebo menší klobouk v panamském stylu, který bude slušet ženám i mužům.

Bílé tričko, černá sukně a barevné boty
Máte-li doma bílé tričko, měli byste mít ve skříni zároveň připravenou i dlouhou černou sukni. Sukně z hrubšího či tenkého „teplákového“ materiálu dnes najdete snad v každém obchodě. Lichotí všem typům postav a nabízejí pohodlí.

Pak už jen stačí rozzářit celkový vzhled akcentem na kabelce, slunečních brýlích či na botách. To vám zaručí, že vás bude vaše oblečení bavit také v jeho jednoduchosti.

Bílé tričko, boyfriend džíny a vysoké boty
Tato varianta je pro dámy, které se nebojí experimentovat, mají štíhlejší postavu a odvahu.

Boyfriend džíny jsou oblíbeným ženským kouskem šatníku, ale při širších bocích je třeba nosit opatrně. Mohou tuto část opticky zvětšit.

Tento druh kalhot vypadá dobře is teniskami či pantoflemi. Chcete-li svému vzhledu dodat jedinečnost a rozmarný rebelský sex-appeal, obujte si lodičky či vysoké sandály a použijte výrazný detail v podobě barevného doplňku. Například „statement“ náušnice.

- Reklama -magazin
- Reklama -magazin

Redakce doporučuje

Články autora